| Creatsaaa_3825 a întrebat:

nu stiu poate putin ciudata... Voi credeti in spirite? in paranormalitate? si cel mai imp: Credeti ca unei persoane i se pot dezvolta in timp calitati de medium? >fundita:-

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Da,cred ca e o oarecare legatura intre morti si vii.Dar nu stiu cat de puternica deocamdata
Oamenii care isi doresc sa aiba calitati de medium nu o sa le aiba niciodata,e ceva ce vine ori dupa o sa zicem moarte clinica,sau accident grav, oricum ceva ce te-a marcat, ori din nastere.

4 răspunsuri:
| asTaMiktzo0fo0liTa a răspuns:

Posibilwinkingnu stiu sigur

| iTzRake a răspuns:

Nu cred in asa ceva si chiar daca as crede sa se dezvolte in timp cred ca e imposibil... mai degraba te nasti cu ele

| KaRa23S a răspuns:

Cred. Eu am vazut pers posedate. Tipau prin biserica iar cand sa term slujba sau potolit.
Cred si in vrajitori. Ai grija cu ei ca sunt oamenii satanei. De blestemele lor nu scapa nici a 9 a generatie. Ei pot sa vada, nu toti(unii sunt mincinosi), viitorul etc., dar faci mare pacat daca te duci la ei. Citeste din Cleopa sa vezi ce interesant

| Creatsaaa_3825 explică:

Faza e ca, am avut niste vise foarte ciudate dsp o persoana la cre eu tin enorm si o saptamna mai tarziu am aflat ca ceea ce am visat chiar s a intamplat cu pers aia, sau la scl. cand intra profu in clasa imi dau seama imiediat daca o sa ma asculte, sau am presimtiri stranii cand trec p langa niste locuri, sau cand urmeaza sa se intample ceva.ce poa sa insemne sad?