| InnocentLoovee a întrebat:

Credeti ca exista fantome? spirite care n-au trecut pe lumea cealalta? Am auzit o chestie foarte ciudata acum de curand si as vrea sa stiu daca voi credeti sau vi s-a intamplat ceva vreodata in legatura cu asta si daca mi-ati putea povesti big grin Funda!

Răspuns Câştigător
| AsdfghjklDania a răspuns:

Dacă alegi să crezi în spirite, ele există. Sunt unele chestii pe care nu mi le pot explica nici eu, dar părerea mea este că toate zvonurile au plecat de la un adevăr.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu mi s-a intamplat si nici nu as vrea si nici nu cred in ele

| positivity a răspuns:

Când aveam 10 ani credeam și eu în asta, în fantome, în paranormal! Eram o mare fană a acestor lucruri, ba chiar într-o vară am început să mă interesez mai mult de ele!
O simplă vară, călduroasă. Pe-atunci eram o fată timidă și drăguță, dar aveam și prieteni. Într-o zi, mi-am luat cea mai bună prietenă și am pornit în „căutarea de fantome". Nu știam prea multe lucruri, îmi doream să știu doar dacă ele sunt reale, sau dacă doar înnebunesc!
Găsisem la un moment dat, o casă părăsită, înfricoșătoare chiar! Am făcut câteva poze, și am plecat de acolo. Am hotărât apoi să ne uităm la pozele făcute, și imaginea era destul de clară. Era ceva în imagine, ceva inexplicabil! Întâmplarea aceasta m-a făcut să-mi pun mai multe întrebări.
Mi s-au întâmplat lucruri ciudate crezând în exista lor, însă după ce am renunțat în a mai crede în asta, totul a încetat!

| DiamondShine a răspuns:

Asa ziceam si eu ..ca nu cred in spirite..pana acum cateva saptamani cand m-am convins ca ele exista si sunt in stransa legatura cu lumea reala.Am vazut miscandu-se obiecte la cineva in casa chiar in fata mea si a 2 persoane, si daca spiritele pot interactiona cu aceste obiecte inseamna ca pot interactiona si cu persoane.

| DiamondShine a răspuns:

Credeti-ma ca am ramas marcati de aceasta intamplare

| OoBunnyoO a răspuns:

Eu nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostii. Nu am crezut vreodata si nici nu am sa cred in asa ceva.

| motan444 a răspuns:

Ooo da! exisata crede-ma stiu pe pielea mea