| emydaisy a întrebat:

Voi credeti in fantome sau cum saa mai spune spirite? am trait o experienta ciudata vad umbre aud voci etc si nu stiu ce sa cred imi puteti spune experiente prin care ati trait cu aceste spirite? funda:***

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Cred ca este vorba doar de imaginatia ta! Sunt filmulte si iamgini pe net, dar majoritatea sunt trucate, prea putine autentice...Stai de vorba cu specialist in paranormal, el iti va spune sigur daca exista ceva energi negative la tine in casa!

| DracusorImpielitat a răspuns:

Eu nu cred in fantome, eu stiu sigur ca exista si nu imi e frica de ele.

| Clauvdgg a răspuns:

Da cred. Dar nu am trait astfel de experiente.

| Andru_Andrei_1990 a răspuns:

Devil 2279 vreau si eu sa imi spui.