| Teresa02 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti? De ce va plac fetele cand se imbraca in colanti...P.S fara critici....Acord Fundita.

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Iti spun doar ca daca te uiti atent, te poti citi pe 'buze'batting eyelashes Fac si eu pe surdo-mutu laughing)

| darrio2007 a răspuns:

Ce intrebare haioasa! Le arata formele mai bine.Adica funduletul.Si picioarele. Unora le sta bine.Pe cand altele parca merg in maini.

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde f mult unde te imbraci in colanti. eu nu ma uit niciodata la o fata care e pe strada sau la munca in colanti... lasa o impresia de prost gust... daca e vorba de vreo activitate sportiva e alta treaba

| indecis2014 a răspuns:

Pentru ca le pun in valoare formele. Sunt foarte provocatoare fetele in colanti! Si tu porti colanti? tongue