| nyckol6 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:
la voi conteaza cum se imbraca o fata?
pot sa raspuns si fetele

Răspuns Câştigător
| Loredana_3809 a răspuns:

Buna nyckol6.La 80% din baieti conteaza foarte mult! ba chiar la asta se uita prima data:daca ai fusta scurta sau pantaloni stransi pe fund! Genul asta de baieti urmaresc sa-si faca placerile cu tine dupa care se uita la fata ta si-ti spune:Stii ce? cred ca ar trebui sa facem o pauza! Pe cand ceilalti 20%,se uita la cum gandesti, la cum vorbesti, la sufletul tau si apoi si la cum esti imbracata.Ca,na,tot baieti sunt si ei! asta e parerea mea, esti de acord?

4 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

La baieti conteaza ff mult cum se imbraca! la fete iarasi ca sa aiba cu ce sa le scoata ochii(alea care-s mai a dracului), deci pentru baieti conta, oiiiioo mult de tot! Unii sunt cu ele doar pentru ca au haine faine si de firma si rata bine in ele, normal ca arata bine daca au decolteu de numa, sau mulate de zici ca le vezi goale!
Fetelor le pasa cum se imbraca alta fata pentru ca in functie de imbracamintea ei o judeca, cum ar veni, adica isi fac o parere despre personalitatea lor.

| zob79 a răspuns:

Conteaza in sensul ca asa poti afla multe despre personalitatea si creierul ei.

| nyckol6 explică:

Da a fost mersi :X era doar op nelamuruire

| Loredana_3809 a răspuns:

Multumesc nyckol6 pentru fundita.Imi pare bine ca raspunsul meu a fost mai concludent pentru tine, sper ca ai inteles bine ce am vrut sa spun.