| wildstrawberry a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care stau in Bucuresti pe calea Grivitei(sper ca zic bine). Unde pot gasi un magazin Kaufland prin aapropiere? Daca stiti va rog ajutati-ma sa pot ajunge acolo.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Prin zona aia nu sunt.Sunt 3 Kaufland-uri pe Strada Barbu Văcărescu...si 5 in total in tot Bucurestiul.

| wildstrawberry explică (pentru Bondarel99):

Aha.Am inteles.Si strada Barbu Vacarescu este departe de calea Grivitei?

| wildstrawberry explică (pentru wildstrawberry):

Cel care are nevoie sta in cartierul Crangasi, pe langa Grivro.

| Bondarel99 a răspuns (pentru wildstrawberry):

Https://maps.google.ro/......ttps?/maps
Dar nu ma intreba cum ajune acolo pentru ca nu stiu...