| pinkqueen98 a întrebat:

Bunahappy. Am o intrebare pentru voihappyIn special pentru baietihappy. Ce apreciati/va place cel mai mult la o fata?happy Si dupa parerea voastra cum ar arata "fata perfecta"[vreau deteli:par, imbracaminte, sa fie sau nu populara in scoala, etcon the phone Multumesc:*!

8 răspunsuri:
| abubusd a răspuns:

Fata in care majoritatea baietilor sunt interesati (nu pot spune perfecta pentru ca fata perfecta nu exista; baietii o sa gaseasca intotdeauna o fata care are ceva in plus... din pacate) este: super ingrijita si aranjata, pare putin increzuta si inaccesibila (baietii, datorita marelui "ego" le place sa aiba ce nu pot avea din prima si de asemenea, ceva ce nu oricine poate avea), care sa para inteligenta, independenta si bine-nteles populara happy. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin

| AlinKun a răspuns:

Hmmmm sa vedem fata ideala
inaltime 1.70 par blond nu prea populara ca atunci are tendinta sa dea in "pitzi" cu un stil vestimentar nici vulgar dar nici de calugarita laughing
eu la o fata apreciez comportamentul si limbajul ei mai mult

| pinkqueen98 explică (pentru AlinKun):

Dece Blonda?happy

| AlinKun a răspuns (pentru pinkqueen98):

Gusturi personale :d

| pinkqueen98 explică (pentru AlinKun):

Si daca ar avea toate calitatiile si ar fi bruneta?laughing:*

| AlinKun a răspuns (pentru pinkqueen98):

Atunci nu ar fi nici macar o problema
am spus asta tine de gusturi personale fara suparare

| Ovydiw a răspuns:

Pai pentru mine cam asa :
- Sa fie aranjata(adica ingrijita) dar nici sa fie data cu tot felul de machiaje si de rujuri...
-sa fie imbracata frumos...nu sa fie foarte elegent sau sa fie imbracata numai cu nike & adidas sa fie imbracata frumos sa arate bine
-sa fie cat de cat frumoasa
-Ceva important pentru mine e sa fie de treaba si sa nu fie inganfata...sa se dea ea mare. adica chiar daca e populara sa nu fie cu nasul pe sus...
Asta mi-ar placea mie la o fata...iar daca vrei sa iti zic si despre amanunte ei bine astea nu conteaza, nu conteaza daca e blonda sau bruneta daca a e buna cu mine si e draguta...
Conteaza foarte mult si cum este ea in interior...si si la exterior insa nu la fel de mult!
Asta e parerea mea, nu stiu daca o sa te ajuta insa eu sper sa iti dai seama ce vreau sa zichappy!
Bafta, fii tu insati nu te lua de pe altii.

| Maximamspusiara a răspuns:

Foarte simplu happy cel putin mie, acestea is conditile:
Sa aibe o imbracaminte cat de cat sa arati bine in ea.
Sa mirosi frumos(nu trebuie neaparat parfum) dar nu strica.
Sa nu fie fitoasa.
Sa nu creada ca poate sa faca tot ce vrea din tine.
Sa fie cat de cat aranjata, frumoasa.
Sa nu fie machiata excesiv! Cam majoritatea baietilor urasc asta, nimeni nu vrea o fata, daca ii pune mana pe fata sa raman cu fon de ten pe mana sau altele.