| Roxxanaaaa a întrebat:

Buna!
Am o intrebare... Rochia acesta se mai poarta : http://www.lafemme.ro/rochie-rosie-combinata-r1126-3486
mi-am luat ceva asemanator pentru banchet, numai ca voalul este pana unde se termina materialul din spate.

Voi ce ziceti? Se mai poarta acest gen de rochii?

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nu contează dacă se mai poartă sau nu.
Contează să-ţi placă ție!
Atât.

| mOnAsX a răspuns:

Da este foarte frumoasa si sexy avand in vedere ca nu ar ebretele. buna alegere

| GatitulMiresei a răspuns:

Voalul confera un aer diafan. Frumoasa alegere.
Alte idei: http://www.gatitul-miresei.ro/cauta-rochie-ocazie/;;;;;;;;;;;;; scurta:1;;

| LAriiscukka a răspuns:

Da cum sa nu se mai poate :* eu am fost recent la un banchet de clasa a 12 a si foarte multe domnisoare eu purtat astfel de rochite si eu am una cu care o sa merg la o nunta e superba rochita cu siguranta o sa fi cea mai frumoasa de la banchethappy si distractie placuta:X

| DaianaBojin a răspuns:

Eu spun sa porti ceea ce iti place si ceva in care te simti bine.