| QueenA a întrebat:

Vedeti voi, sunt boboaca. Adica luna viitoare am balul. Si sunt ceva mai plinuta. Am fundul mare, sanii mari si colacei. Cu ce as putea sa ma imbrac?

Răspuns Câştigător
| seherezad a răspuns:

Hmmm in primul rand bucura'te ca esti mai plinuta, mai bine putina sunculita acolo decat sa pui mana pe oase!
in al 2-lea rand cred ca ti'ar sta bine cu o rochita mulata pe sani si de la sani in jos larga gen: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:10, s:0&tx=35&ty=72
http://www.google.ro/......tp?/imgres 1300&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=280&vpy=395&dur=660&hovh=271&hovw=186&tx=90&ty=148&ei=LQO_TID7HoPBswbt87ysDQ&oei=8gK_TKKJAszv4Aa5q63dAQ&esq=3&page=3&ndsp=28&ved=1t:429, r:15, s:56&biw=1152&bih=773 [asta mai ales daca ai sani draguti
http://www.google.ro/......tp?/imgres 2333&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=418&ei=gAO_TNOFJcPJswbVhM2yDQ&oei=8gK_TKKJAszv4Aa5q63dAQ&esq=6&page=4&ndsp=30&ved=1t:429, r:17, s:84&tx=67&ty=77&biw=1152&bih=773
materialul nu este chiar asa de important, doar sa nu fie transparent. insa culoare conteaza! alege niste culori mai inchise[dar nu foarte] in ori ce caz nu te intinde la galben deschis-alb-verde dechis-bleu puternic...
poti sa cauti si rochite care au o fundita/floare in partea de sus...sau cu dungulite[mici verticale] caci ele alungesc...
si sa nu uitam de tocuri! ai grija sa nu fie foarte mari si nu toc cui:| un pic mai gros. poti incerca ceva usor pe glezna, gen:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:0
http://www.google.ro/......tp?/imgres 500&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=318&ei=bwS_TNCECYWSswajuZzWDQ&oei=FgS_TNXFGYT44AaA_P3kAQ&esq=6&page=2&ndsp=24&ved=1t:429, r:5, s:24&tx=56&ty=117&biw=1152&bih=773
sau alta idee daca nu vrei neaparat rochie poti incerca o fusta gogosar[caci ascunde soldurile] sau tutu[purata mai sus] cu o bluzita simpla, ciorapi colorati si ugg'uri sau cizmulite pana la jumatea gambei[usor largi]...

6 răspunsuri:
| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Sfatul lui legallyblonde este f bun oriqm pe langa tinuta descrisa poti s adaugi ceea c te sfatuiesc un dres dintr-un anumit materialcare sa-ti ascunda "colaceii" si sa-ti micsoreze talia happy

| legallyblonde a răspuns:

Pai, ideea e sa nu porti ceva mulat in zona fundului, pentru ca ii va scoate si mai tare in evidenta defectele. Poti purta o rochita draguta cu decolteu sau fara, care sa fie larga de la fund in jos, sau o fusta larga cu talie inalta. Tocurile sunt obligatorii, pentru o tinuta mai frumoasa. Poarta materiale de calitate, care sa nu se muleze urat pe colaceii de la burta! In rest, ai toate sansele sa fii sexy, succes! :*

| Soryn14 a răspuns:

Mai timp o luna asa ca pune si slabeste
daca vrei si daca ai vointa

| lovely1993 a răspuns:

Sall! Ai puitea imbraca ceva putin mai intunecat la culoare... ceva putin mai strins pe tine, dar nu exagerat ca va arata urit dintr-o parte. Puneti niste accesorii ca sa atragia atentia si lumea sa nu se uite la defectele tale.

| bOmBoNiC14 a răspuns:

Hello! ma. m gandit la ce ai zis. eu cred ca daca gasesti o rochie unica(asa care sa atraga privirilelaughing ) si vezi negru te face slabawinking vezi cu ce iti sta bine sper sa iti gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Goalalaughing