| LoLa_9626 a întrebat:

Buna! Am o intrebareCe sa fac ca sa nu mai fiu asa de frumoasa? deci m-am saturat ca toti baietii sa ma placa si nu stiu ce sa mai fac? dau funda :*

Răspuns Câştigător
| MiniEmoTion a răspuns:

Fa-i sa aiba impresia ca esti foarte "fitoasa",Fata de bani gata.
Dar... Daca te plac nu e o problema,din punctul meu de vedere, pentru ca "ii poti juca pe degete devil" fa-i sclavii tai.
Nu trebuie sa "nu mai fii frumoasa", asta e un dar pe care multi ar vrea sa-l aiba. Sper ca ti-am fost de ajutor
P.S : Ramai frumoasa:*

10 răspunsuri:
| εʟεпα a răspuns:

rolling on the floor Asa intrebare.mai rar!

Baga`ti fata in foc.

Tunde`te cheala.

| Papusha_2398 a răspuns:

rolling on the floor! intrebarea ta e amuzanta laughing) lasa-i sa se holbeze la tine ca nu are rost sa renunti la frumusete pentru baietii care te vorbatting eyelashes

| Papusha_2398 a răspuns:

rolling on the floor! intrebarea ta e amuzanta laughing) lasa-i sa se holbeze la tine ca nu are rost sa renunti la frumusete pentru baietii care te vorbatting eyelashes byeee

| EvangelineDS a răspuns:

FATE emo iti spun ca rar o sa se mai uite unu la tinebig grin

| Ỷηηєs a răspuns:

Buna! Un lucru care il avem in comun amandoua:FRUMUSETEA.
Ar trebui sa fii bucuroasa pentru acest dar! Sti expresia aia`Ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place!`.La capitolul baieti stau la fel ca si tine...dar numai ca eu nu le mai dau importanta cand ma abordeaza si ii tratez cu indiferenta.Dar ai grija ca s-ar putea dupa aceea sa nu te mai suporte chiar deloc! Poate ca daca o sa le accepti complimentele pana la urma o sa se plictiseasca si ei nu?
SFAT[pe care l-am primit si eu!]:Bucura-te ca ai atitia baieti in jurul tau decat niciunul:* Fundaaaaaa?batting eyelashes

| Deny_8224 a răspuns:

Te vai-ti ca esti prea frumoasa?! straight face unele fete isi doresc din toto sufletul sa fie frumoase si tu iti doresti sa nu mai fi asa de frumoasa.Dar puneti si tu inrebarea daca erai urata era bine?thinking Fi multumita ca Dumnezeu te-a lasat asa cum esti...happy

| alexutza_9926 a răspuns:

Wow,sa stii ca unele fete te-ar lua la bataie daca ar auzi asta, chiar esti asa de frumoasa incat se uita toti dupa tine? sau esti "bunaciune", cere si tu spatiu.respingei,sau alege unul care iti place si ceilalti vor vedea ca esti "luata"

| Byonce99 a răspuns:

Pai nu ai ce sa faci duci crucea pentru ca si eu patesc la fel caci ma plac 5 boy si nu stiu ce sa fac duti crucea soro.

| Bubu_3915 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa fii mandra ca esti frumoasa. Mai bine sa fie totii baietii dupa tine, sa le placa de tine decat sa te arate cu degetul prin scoala sau sa te barfeasca ca esti urata. Bucurate si lasa-i sa iti devina " slugi".

Fundaabatting eyelashes?

| Deyuuts a răspuns:

Nebunoo laughing)