| kawaii69 a întrebat:

am o mare problema dar mama si tata nu ma cred asa ca m-am gandit ca voi ma puteti ajuta.
eu am 10 ani si acum cateva min am gasit pe strada un pui mort, l-am ingropat (pooate ma credeti nebuna) dar eu stiam ca ii lipseste ceva dar nu stiam ce asa ca am rostit de 3 ori cuv semn si a cazut o bricheta nu am inteles nimic si am mai zis semn, a cazut inca o bricheta si a 3 oara inca o bricheta iar nu am inteles si am zis iar, am gasit un carlig in copac si cand l-am luat a cazut o frunza pe care scrie "Arde" ce credeti ca inseamna prietenul meu a zis ca sa ardem frfunza in care era infasurat iar prietena sa o ardem chiar pe ea, de nervi am aruncat bricetele atat de tare incat sa se sparga dar nu s-au spart nici macar crapat si dupa am ars frunza si mi-au scapat bricetele si s-au facut bucati ce credeti ca a insemnat si va rog fara jigniri, funda

Răspuns Câştigător
| DAS a răspuns:

Scrie un pic mai explicit si sa vedem daca te putem ajuta.Nu fii speriata.winking

8 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Draga,inainte sa scrii invata sa te exprimi sau macar sa scrii corect pentru ca nimeni nu prea intelege ce ai scris ce brichete ce cuvinte si ce frunza? laughingsi cum sa scrie pe frunza ceva? laughing Draga ai 10 ani si cred ca te uiti prea mult la filme cu ''fantezii'' sau citesti basme stiu si eu. Nu inteleg de ce ai ingropat puiu ala laughing?

| Choco a răspuns:

Pentru ca esti o mucoasa de 10 ani cu prea multa imaginatie. la 10 ani ar trebui macar sa stii sa scrii corect. pf

| AnneBre a răspuns:

Sincer nu am inteles aproape nimic din ce ai scris dar e ciudat raulaughing

| kawaii69 explică:

Va rog vorbesc cat se poate de serios de ce nu vreti sa ma credeti?

| Americanuu a răspuns:

Eu nu mai cred nimic din ce spui tu. Intr-o intrebare ne spui ca stai la bloc, in alta ne spui ca stai la casa. Nu te jigneste nimeni, dar cred ca tu ai o vacanta de 3 luni si te plictisesti tare mult.

| benny a răspuns:

Ai consumat etnobotanice? poti sa iti petreci vacanta la hotelul 9 acolo poate te vindeci

| alwaysStyles a răspuns:

Sincer as fi vrut sa te ajut, dar nu anteleg nimic, poti sa fi putin mai explicita?
winking

| FaneTROTIL a răspuns:

Pentru ca nu toata lumea are 10 ani ca tine, du-te si joaca-te lasa-l pe harry potter pana pe la vreo 14 - 15 anisori.