| Alinutza1319 a întrebat:

Am o mare problema!:-s Mai demult mi-am pus parola la cardul de memorie din telefon si.....am uitat-olaughingAdica,daca scoteam cardul din telefon si il bagam la loc nu imi cerea parola, in schimb, daca bagam cardul in alt telefon mi-o cereastraight faceSi acum cateva zile am intrat pe card si imi cerea parolastraight faceAm incercat sa il formatez dar imi cerea parolaa:@ Ce pot sa fac?

Mentionez ca am telefon nokia5300 xpress musichappy

1 răspuns:
| Quanah a răspuns:

Daca ai laptop sau un prieten cu laptop, iar cardul nu este virusat, cumpara un adaptor pentru card MicroSD, baga-l in laptop si reformateaza-l. Doar asa merge.