| fireangelica a întrebat:

Buna!
Am o mica nelamurire:
Desi sunt nou-nouta pe acest site, am postat la anumite intrebari, mai multe raspunsuri.Problema este ca am observat ca nu au aparut pe site.Ce se intampla? Sa fie din cauza ca sunt noua pe-aici?
M-as bucura foarte mult daca m-ati putea ajuta!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

Buna. stai linistita nu este nicio problema, uneori dureaza ceva ore, sau chiar o zi pana se actualizeaza. si mie mi s-a intamplat. uneori apare imediat alteori nu. nu iti face griji, pana la urma tot ceea ce ai postat iti va aparea