| Charchaci_julie_1997 a întrebat:

Buna,am o pagina si as vrea sa pun o poveste dar nu am inspiratie ma ajutati?
Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Laugh25 a răspuns:

Pai poveste-te despre ce ti s-a intamplat asa mai ciudat sau amuzant, romantictongue
Daca nu inventeaza o poveste despre animale, plante, oamenitongue

| AmyPuffhuRozCatifelat a răspuns:

Pai daca vrei poti scrie ce ai facut tu de mica pana la varsta astawinking si cand o sa cresti si o sa citesti o sa iti aduci minte happyDar nu fa despre...romantism sau... ceva oribil pentru ca o sa te simti prost si pentru romantism o sa iti aduci aminte despre persoana iubitastraight faceDespre ce ai facut tu pana acum ceva amuzat orice.Cu placerelove struck