| heatherheart a întrebat:

Hey,am o pagina si as vrea sa pun o poveste dar nu am inspiratie ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Rapafilă a răspuns:

Sunt o multime de lucruri despre care poti vorbi. Uita-te in jurul tau, toate vorbesc.E usor sa spui o poveste pornind de la un citat.In functie de ceea ce vrei sa spui, cauti citatul potrivit ca incipit al povestii tale. Uite, de exemplu,"citim pentru a sti ca nu suntem niciodata singuri", dezvolti ideea, si gata povestea. Bafta!

1 răspuns:
| Blondamea a răspuns:

Poi depinde despre ce este pagina. Poti face o poveste de dragoste.una cu vampiri.una cu curse.k orice depinde sh tema paginii tale pentru a se potrivi