| Rebecatr a întrebat:

Bună, am o problemă, am 18 ani și niciun băiat nu se baga în vorbă cu mine. Arat bine, toată lumea zice că sunt frumoasă(nu mă laud) doar spun să înțelegeți. Băieții de obicei flirtrează cu mine, îi observ că se uită la mine, se roșesc etc. dar nimic după, doar atât.

12 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Ii intimidezi sau te uiti tu prea mult după băieții timizi.

| ywar a răspuns:

Filtreaza ce? Albusul poate. pe care il varsa pe tine sau in tine.

| Nonamexx00 a răspuns:

Poate se tem ca vor fi refuzati happy acum depinde si de atitudinea pe care o ai in momentul cand ei vorbesc cu tine

| Plato a răspuns:

Filtrati impreuna? Foarte frumos, il felul asta poate ajungeti sa si flirtati.
Pe tine cine sau ce te opreste sa faci primul pas? Prea diva fetița pentru asa ceva? Sau vrei doar sa-ti hraneasca egoul?

| Endoryus a răspuns:

Este ceva la tine care le taie cheful la toti sa fie catusi de interesati de tine. Trebuie sa iti dai tu seama singura ce.

| Yurisa a răspuns:

Plato are dreptate. De ce nu ii bagi tu in seama daca vrei sa iasa ceva? Astepti sa vina baietii la tine ca niste catei? Sa stii ca baietilor nu le plac astfel de persoane. Poti sa fii si miss univers si tot nu laughing

| lilith16 a răspuns:

Esti tu sigura ca toti "filtrează " cu tine? ca daca o făceau macar follow pe insta de iti dădeau, baga-te in seama pe reţelele de socializare dar nu uita un lucru, poti sa arati tu ca madona daca nu te duce capul(nu te jignesc doar iti dau un motiv pentru care poate esti singura, nu stiu)

| Ryanair8 a răspuns:

Care e problema?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa și ce vrei? Sa vina toți la tine fără ca tu sa nu faci nimic?

| RAY a răspuns:

Multumim de informati

| OldSoul a răspuns:

Poate pari tu prea fitoasa pentru ei, si asa ii intimidezi.

| Adry05 a răspuns:

Păi probabil te uiți la ei în vreun mod în care să creadă că ar fi refuzați și li se pare ciudat să se bage în seamă dacă nu te cunosc. când vezi un băiat care se uită la tine și și ție ți se pare drăguț și ai vrea să-l cunoști, dacă nu te bagi în seamă cu el măcar zâmbește-i ca să-l ia ca pe un semnal că se poate apropia