| LoVeIsLiFe a întrebat:

BUNA uitati care e problema mea mereu plang cand vad ca colegele mele au prietencrying si imi povestesc povestile lor, si baietii care le plac mereu se lauda imi povestesc etc dar eu nu pot spune acelasi lucru deoarece pe mine niciun baiat nu ma baga in seama si asta ma doare
nu inteleg de ce toate prietenele mele au prieten doar eu nu
si niciun baiat nu vb cu mine nimic
nu stiu care e problema
si nu sunt urata.nu vreau sa ma laud dar ma consider frumoasa si fetele imi spun asta ca am corp frumos par drept lung ochi albastrii etc
dar niciun baiat nu ma iubestesad
am 15 ani si pana acum am avut doar un prieten.si acela si-a batut joc de mine
pls help dar fara sa va bateti jocstraight face
multumesc

Răspuns Câştigător
| ledzepp a răspuns:

Stiu exact ce zici...la faza cu toate prietenele mele imi povestesc despre prietenii lor.nu ai de unde sa stii ca nu te place nimeni poate ca nu a avut curaj sa-ti vorbeasca... pote exista cineva la care nu te-ai uitat niciodata si poate acea persoana e cea pe care o cauti.Nu spun ca e sigur,dar chiar daca nu e asa,Lasa viata sa te surprinda, daca te gandesti mereu la asta o vei duce mai bine, crede-ma stiu din propria experientabig grin

3 răspunsuri:
| Skittles19 a răspuns:

Buna.
Eu zic sa lasi baietii si sa te concentrzi pe studiul tau. Adica eu cred ca ai destul timp pentru iubiti, chiar daca acum nu crezi vor aparea zeci de baieti in viata ta. Si nu cred ca prietenele sunt mai destepte sau mai frumoase decat tine daca au prieten. Si nu esti urata, chiar mi se pare ca esti destul de frumoasa dupa descrierea pe care ne-ai dat-o mai sus. Dragostea adevarata va veni atunci cand te astepti tu mai putin. Deci stai calma si nu mai fi trista.
Smile for me. happy
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa!

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Buna!

Nu ai de ce sa plangi cand iti povestesc ele asa ceva findca si ele sunt entuziasmate si tu le esti prietena asa ca trebuie sa spuna cuiva de seama lor. Nu lua in considerare faptul ca nu ai prieten si ele au. Si sunt sigura ca macar un baiat din toata scoala aia te place mai ales ca baietilor din cate am vazut eu le plac mult fetele cu ochi albastri (cel putin pe aia care-i stiu eu). N-ar trebui sa te descurajezi oricum ai fi! straight face De ex: mie mi s-a intamplat ca timp de o saptamana sa se uite un baiat cand ieseam de la ore fix la mine. Normal ca atunci m-am simtit putin stanjenita, ca na el era mai mare decat mine. Si saptamana urmatoare parca nici nu existam. Asa ca nu te descuraja deloc, sunt sigura ca e macar un baiat care te place!

| GirlCrow a răspuns:

Stai calma, nu trebuie sa te consumi pentru asta! Nu mai pune asa la suflet vorbele spuse de prietenele tale gen" vai ce frumos a fost azi cu X" sa se laude in fata ta ca ele vezi Doamne o duc bine cu iubitul, stii de ce? pentru ca poate spun asta ca stie ca te"doare" ca tu nu ai prieten.CRED CA PANA ACUM NU AI GASIT NICIUN BAIAT POTRIVIT PENTRU TINE! fi sigura ca multi baieti o sa te placa in timphappy