| Barbie_9607 a întrebat:

am o problema : cand vb cu candva pe mess imi apare numele meu si apoi ce scriu imi apare pe randul celalalt.sau apare numele pers si pe randul celalalt ce imi >zice am incercat sa apas pe F2 dar apoi imi apare si ora si data.si eu inainte aveam: era numele meu sau a pers cu care vb si apoi in continuare, tot pe randul ala ce ziceam. si nu stiu pe ce am apasat. ajutor! funda pentru rasp bun:X

1 răspuns:
| Rawl a răspuns:

Dezinstaleaza mesul si vezi poate ai instalat alta varianta sau nu-s eu am avut 8, 10 si acum 11 is bune dar mai am si eu unele probleme de ex nu imi apare ce scriu si ce mi se scrie dar il fac singur. iinceraca asta ...intra la Start apoi la Run' si scrii acolo ''regsvr32 jscript.dll'' dai ok apoi iar ok, mai intri odata si scrii ''regsvr32 vbscript.dll'' si dai iar ok si ok alceva nu-s... sper sa mearga.