| doareustreet a întrebat:

am o problema cand vorbesc cu unele fete imi este scarba si nu mai vreau sa am vreodata de a face cu ecele persoane. iar cu altele din contra am o conversatie placuta de ce?

3 răspunsuri:
| Vektor a răspuns:

Stii ca nu toate fetilii's la fel?
pi bunii?!

| Tyberyu_Toma_1998 a răspuns:

Posibil sa iti displaca alele persoane vorbesti cu ele dar nu le suporti
intr-un fel sub constientul tau nu le vrea in preajma ta

| JhgfdGirl a răspuns:

Probabil din cauza ca te-au dezamagit emotional la un momentdat... si tu nu faci decat sa simti sa te separi de ele. Vreai sa nu mai ai dezamagiri cu fetele respective si cu celelealte fiindca din contra happy