| FrunzaDeToamna a întrebat:

am o problema cu pc meu am windows7 mi' instalat de o luna...cam de o sapta imi tot apare ca windows'ul a expirat [ si at imi dispare poza de pe desktop]
Ce ar trebui sa fac? va rog ajutati-ma
Funda pentru cel mai bun rasplove struck

Răspuns Câştigător
| CookieXDede a răspuns:

Buna, Fluturash happy. Problema asta iti apare din cauza ca windowsul tau nu e unul original, adica nu are licenta. Cel mai probabil si-a facut un upgrade de rutina si s-a depistat faptul ca nu e Geniune. Ar trebui sa il cumperi din magazin. Daca nu dispui de bani, trebuie sa iti descarci "Windows Loader", e pe gratis. Il rulezi si iti va cere sa restartezi Pc'ul. Daca dupa restartare nu a disparut problema, descarca "CCleaner", e gratis si asta. Il lasi sa-si faca treaba si mai incerci odata cu "Windows Loader". Il restartezi din nou si daca nu merge nici asa, imi pare rau sad. Bafta happy

1 răspuns:
| Sorinz a răspuns:

Iti trebuie un activator, il gasesti pe net. bafta!