| Kamelya178 a întrebat:

Am o intrebare : Cand deshcid calculatorul imi apare ca windows'ul a expirat mi s-a mai intamplat anul trecut si mi l'am schimbat si imi apare desktop'ul negru.Se poate schimba poza dar fara sa mai imi apara poze aceea neagra si fara sa imi schimb windows'ul?

Răspuns Câştigător
| viergedefer a răspuns:

Nu, trebuie neaparat sa iti reinstalezi windows-ul.

1 răspuns:
| bcalex96 a răspuns:

Asta inseamna ca tia expirat licenta la windows si asa presupunand ca ai windows 7, descarci de pe net remove WAT si gata problema http://www.youtube.com/watch?v=ixG3_l70NmM. cauti si tu pe net si descarci remove WAT in nici 2 minute e gata treaba