| alinutza_1073 a întrebat:

am o problema cu prietenul meu m-am despartit de el acum o luna si azi m-a sunat sa-mi zica sa ma gandesc la ceva la ce e bine pentru am2 dar nu stiu ce sa zic va rog ajutati-ma... funda

Răspuns Câştigător
| pufosheniaaa a răspuns:

Adica ce e mai bine sa faci (despartire sau sa fiti din nou impreuna?)pai eu zic asa fa ce iti dicteaza tie sufletul nu asculta pe nimeni caci oamenii sunt rai si uraciosi si asa mai departe (Iati o foaie de hartie si scrie toate lucrurile frumoase ce le-ati facut impreuna si toate lucrurile rele care vi sau intamplat si gandeste-te cat de mult il mai iubesti si asa vei reusii sa decizi ) nu uita de *fundita*