| BrunetaSensibila a întrebat:

Buna tuturor
am si eu o problema si nu stiu ce sa fac
eu si prietenul meu am fost impreuna timp de 5 luni si ne-am despartit luna aceasta de Mos Nicolae (frumos cadou nu?)
eu il iubesc foarte mult si nu stiu cum sa il uit
de fapt nici nu stiu sigur daca imi doresc cu adevarat asta pentru ca de multe ori ma gandesc cat de bine ar fi daca mi-ar fi aproape de Craciun
sincer nu stiu ce sa mai fac
cu el nu pot sa vorbesc pentru ca si-a schimbat nr de telefon
m-a sunat el intr-o zi dar ne-am certat din nou.
va rog sa-mi dati un sfat
P.S eu am 19 ani iar el 18
multumesc mult tuturor

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt bruneta si eu sunt sensibila si eu anul trecut de Nicolae tot asa a fostlaughing
nu prea stiu cum te pot ajuta din moment ce nu stiu care e problema despartirii care de care s-a despartit tot ce pot spune e ca lasa indiferenta pentru el..chiar daca asta inseamna sa fii orgolioasa o femeie trebuie sa fie independenta adica sa nu depinda de nimeni pentru a fii fericita asa eram si eu...si ceea ce-ti scriu aici mie mi-a fost de folos oarecum ne-am reimpacat dar doar peste cateva luni uneori e mai bine sa primesti ceva oricat de tarziu decat deloc...in leg cu Craciunul stai linistita nu esti singura fata singura care se plange dupa un baiat incearca sa iesi cu fetele prietenii sa iti faci planuri sa mergeti sa va distrati.o sa vezi nu o sa fie chiar asa de rau.
"Viata roz nu exista, si chiar daca ar exista ar fi prictisitoare"! ')

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă poţi face rost de numărul lui, sună-l fără nicio ezitare.
Vrei să te împaci cu el, spune-i.Nu pierzi absolut nimic, din contră, poţi avea de câştigat.
Dacă nu poţi face rost de numărul său, aşteaptă. Poate te va suna.
Nu vei reuşi să-l uiţi atâta timp cât nu vrei asta.Vaţi despărţit dintr-un motiv absurd. Puteţi reglementa problemele, dacă şi el mai are sentimente pentru tine.
Ar fi păcat să vă iubiţi şi să nu puteţi trece de etapa asta.

Succes!

| BrunetaSensibila explică:

Ne-am despartit din cauza geloziei lui
el a fost cel care a pus punct si eu i-am respectat decizia pe moment pentru ca eram nervoasa
apoi el mi-a reprosat ca am renuntat prea usor la noi