| addelyna2014 a întrebat:

M-am despartit de prietenul meu acum o luna. nu am mai vorbit de atunci cu el pentru ca el mi-a zis sa-i sterg numarul. chiar cand reusisem sa-l uit azi m-a sunat. nu stiu ce sa fac sa ma impac cu el sau nu? va rog ajutati-ma! dau funda promit

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Nu esti jucaria lui, cand s-a plictisit te arunca, apoi revine cand are el chef.

| addelyna2014 explică (pentru evenso):

Da asa e dar inca il mai iubesc... si nu stiu cum sa-l uit sad mai repede

| evenso a răspuns (pentru addelyna2014):

Trebuie sa-l ignori, blocheaza chiar si numarul lui, din moment ce el a pus odata punct relatiei voastre ba mai mult a zis sa stergi numarul lui, fa la fel si tu.
Tu doar crezi ca il iubesti, probabil iubesti doar o parte din amintire cu el, asta este parerea mea.

| addelyna2014 explică (pentru evenso):

Da... am doar amintiri frumoase cu el crying

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu te impaca cu el[te joaca pe degete cum vrea]

| Azµre a răspuns:

Nu, altul numai merită împăcare după despărțire.

| MeConstantine a răspuns:

Si uite ca cineva ti-a raspuns frumos. In viata trebuie sa mergi si mai departe si sa cauti persoana langa care sa reusesti sa fii fericita. Ai incredere si vei reusi sa o gasesti.

| XxBoYxXxIoNuTxX a răspuns:

Nu esti jucaria lui, cand s-a plictisit te arunca, apoi revine cand are el chef.Si sa nu te las prejos niciodata! probabil ca pana acum te inselat!