| covrigel19 a întrebat:

Bunaa.....am si eu o problema sad.m-am despartit de prietenul meu de mai mult de o luna si acum mi-e dor de el dar el nu mai vb cu mine crying si imi lipseste asa de mult...ce pot sa fac sa-l uit crying(
va rog ajutati-ma
funda:X

Răspuns Câştigător
| violetajustme a răspuns:

De ce te-ai desp de el? lasa trecutu iesi in oras cu prietenii, plimbate nu pierde timpul, fa-ti prietenii noi.o sa vezi ca viata nu se sfarseste aici ....si cineva va fi acolo atunci cand toti vor pleca, tu doar deschide ochii si nu il mai lasa sa plece

1 răspuns:
| Blalala a răspuns:

Poi el dc nu mai vorbeste cu tine? Il vei uita sigur..ve vedea daca a fost bun sau rauhappybig grin sigur vei trece peste asta deoarece se vede ca e nesimtit k nu mai vorbeste cu tine... nu conteaza ca v-ati despartit.el putea sa mai fie in continuoare pretenul tau dar daca e incapatanat.laughing