| Busy a întrebat:

Am o problema...destul de grava, consider eu. Cred ca am paduchi. Vreau sa ma duc la farmacie sa cer ceva impotriva paduchilor, dar nu stiu daca sunt bune sau eficiente. Voi ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| AnnAnne a răspuns:

Ia PARANIX, se face o reclama la televizor de ceva vreme, poate ai vazut-o.N-am incercat-o pentru ca n-am probleme cu paduchii dar pare buna...Succes!

1 răspuns:
| RomFumSiVanilie a răspuns:

Daca doar crezi ar trebui sa pui pe cineva sa se uite la tine in cap[mama,tatal, fratele,sora, o prietena foarte buna!] petru a vedea cu adevarat daca ai! apoi poti merge la farmacist si spui ce problema ai si te va ajuta, sau poti merge la medicul de familiehappy.

muulta bafta! sper sa nu fie nimic, sau sa scapi repede de eihappy!