| KidutzuLuvv a întrebat:

Buna TPUsad
disperstraight face
am si eu o problema
sper sa nu radetistraight face
de cand am inceput scoala am luat paduchistraight face
si imi e frica sa nu ne controleze luni la scoala asa ca am rugat-o pe mama sa se duca la farmacie sa imi ia sampon ceva pentru paduchistraight face
s-a dus. dar dupa ce a venit de la farmacie[acum 20 de min] m`a sunatstraight face si m`a luat la injuraturi ca cica am trimis`o pe ea sa se faca de ras si ca de luni o sa ma dea de tot matusii mele cica adica o sa locuiesc in alt oras si nu o sa-i mai vad pe ei niciodata crying
eu vreau sa scap de paduchi si nu stiu ce sa faccc
acum plang deoarece consider asta o problema pe care trebuie sa o rezolv singura si e destul de greu pentru ca nu stiu nimic des[re paduchi. nu stiu ce sa fac ca sa nu mai am... mama nu vrea sa ma ajute zice ca nu merit sa dau cu nimic si ca trebuie sa ma tund chealastraight face mentionez ca am parul mai sus de umeristraight face
ea inca nu a ajuns acasa... ajunge peste 30 de minute dar a zis ca cica "ma bate" straight face ca am luat asa cevastraight face

va rog ajutati`maaaaastraight face chiar nu glumescc crying

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna
Spala-te cu gaz, si roaga o prietena sa te curete cat de cat, adica sa te ajute ea cand te speli pe cap.Si spala-te mai des decat de obicei.

3 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

şi eu am avut acelaşi lucru ai mei au dat 52 lei pe o prostie de aia, anti paduchi, spalăte cu gaz şi discuta cu mama ta, e mama ta! cati ani are de ii ea rusine eşti fiica ei pana la urmă?

| SilviaStefan a răspuns:

Sora mea a venit de la scoala cu paduchi si mi-a dat si mie…ufff.

Eu si sora mea avem un un par tare frumos si lung si am cautat sa folosim un produs anti-paduchi si lindini natural, care sa nu ne arda parul sau sa ne provoace arsuri scalpului

Am gasit un gel natural impotriva paduchilor cu ulei 100% pur din arbore de ceai(tea tree oil) de la Thursday Plantation.

Chiar de la prima utilizare efectele s-au vazut. Eu si sora mea am fost tare multumite de gelul natural anti-paduchi, ne-au scapat complet de paduchi si ouale lor.

Pe langa faptul ca gelul ne-a scapat complet de paduchi si lindini…mi-a placut foarte mult ca a venit cu un pieptan special de paduchii din otel inoxidabil care ne-a ajutat.
Pup

| onusha a răspuns:

Spala-te cu otet in cap sau date cu gaz in cap funda?;; 0