| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am o problema destul de nasoala, nu stiu pur si simplu de ce nu ma place nici o fata...na sunt un tip cat se poate de normal doar ca am impresia k asta nu e destulstraight face.Si chiar numai stiu ce sa fac simt k innebunesc am nevoie de cineva langa mine, aici ma refer la o prietena, iubita cum vreti sai spuneti.M-am saturat sa nu am pe cineva langa minestraight face. Poate cer eu prea mult nu stiu, pentru altii ii ceva banal sa aiba o iubita pentru mine ar fi...nam cuvintestraight face

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Fetele nu cauta neaparat baieti frumosi sau cu bani, conteaza sa te faci placut, sa fii amabil, sa intrii in orice fel de discutii si sa arati ca iti pasa.Tu daca stai retras normal ca nu te observa nimeni si nicio fata nu va fi atrasa de tine daca nu te bagi in seama...intra intr-un grup de prieteni si daca te faci placut fetele vor sari pe tine laughing

| VladGH a răspuns:

Asa si este laughing, cit nu o ai o cauti happy, dar cind o ai vrei sa scapi de ea. Nu cauti unde trebuie, hai sa vorbim serios, daca esti frumusel fetele singure se baga in sufletul tau si alea urite si alea frumoase, dar daca esti mai uritel cum s-ar spune, gata, fetele frumusele nici nu te zaresc doar cu o exceptie : sa ai BANI, cit vei avea bani vei avea si fetele pe care le vrei. Nu se uita fete din timpurile aste ca esti un baiat destept, curat, educat, toate astea sunt aacoperite de puterea banilor. Asa ca, daca o sa astepti o fata din visuri nu vei mai avea niciodata pe cineva alaturi. Acum te gindesti bine in ce categorie intri si te duci la fete.winking

| madalinamadu a răspuns:

Plimbate pe starada, pune ochii pe o fata, mergi ii spui si daca ai noroc iti da un numar de telefon, ceva incepeti sa vorbiti mai mult, smd si totul este bine si frumos. big grin

| RockLife a răspuns:

Pai. faza e ca tu trebuie sa iti cauti persoana potrivita, nu sa astepti sa iti pice din cer o prietena. Daca tu nu cauti, si vrei o prietena, ma cam indoiesc ca vei avea una. happy