| crysmaria a întrebat:

am o problema foarte mare.cryingcryingcrying

luna trecuta nu mi-a venit ciclul menstrual si nici luna asta pana acum.

in urma cu 3 luni am incetat sa iau anticonceptionalele...

trebuie sa pronunt ca eu nu am un ciclu regulat doar cand luam anticonceptionalele.Acum 2 zile mi-am fc un test de sarcina dar a iesit negativ, nu am avut greturi sau sa imi fie rau absolut nimic.Sunt foarte speriata nu mai stiu ce sa fac va rog din suflet sa ma ajutaticryingcryingcryingcryingcrying

2 răspunsuri:
| andreeapss a răspuns:

Ai putea sa mai repeti testul ala ca sa fii sigura, dar poate ti.a intarziat si de la o alta problema medicala poate mai grava sau nu...dar ar trebui sa vezi un medicwinking pentru binele tau

| Spiruduşş a răspuns:

Daca la test de sarcina a iesit negativ, e ok, dar nu poti fi sigura. Mai incearca o data, sau mai simplu du-te la ginecolog, el te poate ajuta cel mai bine.