| BeliebersGJB a întrebat:

am o problema la degetele mari de la picioare...Chiar daca nu am coltiri.,...mi se umfla si se face o infectie..si ma doare ingrozitor..Help..Fundita

Răspuns Câştigător
| Eookatha a răspuns:

La ce ma pot gandi, este ca sigur ai o ciuperca la picior care cu greu se trateaza. Sfatul meu este sa te duci la doctor, doar el iti poate spune cu exactitate ce ai la degete. Daca se descopera ca ai o infectie sau o ciuperca, iti va da ceva unguiente cu care sa tratezi.

Deci, sfatul meubig grinu-te la medic tongue!
Funda?

2 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Du-te la dermatologie. daca tu zici ca n-ai colturi crescute in carne, inseamna ca ai o ciuperca si trebuie tratata. Din pacate alea trec foarte greu.

| disa a răspuns:

Poate iti e incarnata unghia si, desi nu simti cand creste simti cand iti ataca tesutul