| obsercvayr a întrebat:

Am o problema la scoala. O fata ma tot jigneste. nu o mai suport imi vine sa-i dau una de o bag in pamant, dar nu sunt genu sa dau in fete, imi putetii spune va rog cum sa o jignesc si eu fara injuraturi, sa se simta si ea ca mine, cum sa simt eu cand ma jigneste...Multumesc

4 răspunsuri:
| aragon18 a răspuns:

Daca nu merge cu indiferenta, ia-te de ea, fa-o de ras in public cu orice, nu te lasa calcat in picioare.Cand o vezi in fata ta ia-o la misto si fa-o sa se simta mai rau decat te face ea sa te simti.O sa vezi ca mai incolo o sa se potoleasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crezi ca ar fi cel mai ok sa fii indiferent/a?batting eyelashes. fa-te ca nu dai 2 bani, asa o sa vada ca nu te intereseaza si nu ii dai satisfactie happy. take care :*

| Trippy a răspuns:

Zi ca ii pute din gura.

| anonima2906 a răspuns:

Ignor.o... Ignorarea doare cel mai tare!