| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mica.Pe mine m-au piscat multi tantari si mi-e frica de nu mai pot.Sunt o tinta pentru toate viespile sau albinele. Si mi-e frica sa nu i-au vreo boala.Ca malaria sau HUV sau S**A.

4 răspunsuri:
| fsorin96 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa iti faci griji.La noi nu cred ca se transmite asa de usor. Uite un aparat anti-tantari http://www.google.ro/......tp?/imgres ajutat de un spraisau o crema anti-tantari face minuni;)

| PisicaRoz a răspuns:

Mie imi spui cand merg undeva prin natura jur ca numai pe mine ma musca insectele x_x

| eu1893 a răspuns:

HIV/SIDA se ia numai prin contact sexual neprotejat, iar in Romania nu ai cum sa iei malaria. Iar daca te-au ciupit multi tantari, asta nu inseamna ca esti tinta viespilor oh go on nu are nicio legatura asa ca stai flex... FUNDA?

| Ea_8236 a răspuns:

SE spune ca daca mananci banane, tantarii, albinele si restul trag la tine.dar exista spray special pentru asa ceva. baftawinking