| Takyrukido a întrebat:

Mirarea imi e ca stateam pur si simplu la calculator si deodata a aparut o viespe pe degetul meu si m-a piscat.
Culmea e ca suntem in 17 februarie si nu stiu de unde a aparut.
E normal ca viespile/albinele sa traiasca pe frigul asta
Eu inainte sa ajung la calculator am fost pe afara.
De unde sa fi ajuns viaspa la mine? A-ti patit iarna sa vedeti vreouna?
Nu-mi fac griji de sanatate ca nu sunt alergic dar mi se pare f ciudat fenomenul asta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Alex_9631 a răspuns:

Ha ha. tare. si mie mi s-a intamplat anul trecut, era iarna, zapada si in casa aveam tantari. Eu cred ca era depuse ouale prin casa si au iesit trantorii. Cred ca e acelasi caz si la tine happy.
Probabil daca e mai rece, se dezvolta mai greu ouale.Nu stiu, poate este vreun specialist pe-aici.