| Smarandica a întrebat:

Am o problema naspa rau. cineva a postat un filmulet cu poze cu mine pe youtube.si stiu ca voi ma puteti ajuta dand o reclamatie (dinjos de nr de vizualizari ii un stegulet si acolo apasati.(cei care au cont pe youtube). Cine vrea sa ma ajute sa spuna "Da" sau "Nu", iar eu am sa le las linkul prin mesaj.Stiu ca pot conta pe voi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut. Aşa se răzbună losers.

Ce noroc pe mine că nu am poze cu mine în PC devil.

9 răspunsuri:
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Da, te ajut! Dă-mi linkul în privat! Sper că va fi șters! Pa!

| ioana181 a răspuns:

Te ajut.

| HySpear a răspuns:

Sa te ajut cu cea mai mare placere, da-mi linkul.

| Just Kiddin' a răspuns:

Da! te ajut si eu! urasc chestiile astea, cand cineva intra cu bocancii in viata ta x(x(angryangry

| katala a răspuns:

Da

| Lyss . a răspuns:

Te ajut happy.
Trimite-mi linkul prin PM.

| Smarandica explică:

Va multumesc tuturor dar se pare ca s-a rezolvat datorita reclamatiilor trimise de prietenii mei! V-as da la toti fundita ca ati vrut sa ma ajutati dar nu se poate numai una.si ca sa nu va suparati nu dau nimanui.

| ghjs a răspuns:

Dami linkulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Trimite-mi linkulwinking