| MirunaMira9 a întrebat:

Buna!
Am o problema.Nu stiu ce am facut si acum am facebook-ul mai mare adica scrisul e mai marit! Cred ca stiti la ce ma refer...straight face
Si acum il vreau la marimea initiala!
Ma puteti ajuta repedee?:*puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Aℓex a răspuns:

- Daca este pe Google Chrome [ dar merge si pe altele ], atunci da click acolo sus unde pui tu link`ul dela ceva... este o stea, iar langa stea o " ustensila ", ceva de genu, dai click si scrie acolo : Mariti, dai pe + sau -, depinde cum vrei sa fiewinking. Funda?

3 răspunsuri:
| Aℓex a răspuns:

- Multumesc pentru funda.winking
- Ai reusit, pana la urma? happy

| DryLeaf a răspuns:

Incearca sa tii apasat CTRL si dai de scrool-ul mouse-ului (rotita aceea).