| ProToOoTyPe a întrebat:

BUNA AM O PROBLEMA:|
Pentru cei care ati jucat prince of persia warrior Within
in partea asta: http://www.youtube.com/watch?v=2scPeL0afMU
eu devin un monstru ciudat negru.
este un bug ceva sau este normal
Va rog raspundeti-mi. un prieten si inca 2-3 persoane au la fel...

3 răspunsuri:
| jora92 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
mult prea tare oricum TPU mi-a facut ziua mai faina la cat am ras la prostia unora.
acum sa-ti raspund, da asa e jocu Within inseamna din interiorul tau, tu practic joci in 2 timpuri diferite jocu, si la un moment dat timpurile se intesecteaza tu ala care te-ai dus in trecut te transformi in monstru vii in viitor si te intalnesti cu tine cel inainte sa pleci in trecut.

| mihaelaalol a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel.Ba ca inchideam jocul si il redeschideam, la fel imi facealaughing pana la un moment dat cand am scos calculatorul din priza si am inceput sa joc din nou ca om.laughing
sper ca te-am ajutat!(scuze ca raspund asa tarziu)

| Alexandru_Stoicescu_1998 a răspuns:

Pai pot sa iti spun doar sa profiti de acel monstru deoarece are si calitati si defecte calitatile sunt ca esti mai puternic iar defectul este ca tu esti facut din nisip si pierzi viata dar nu dureaza mult timp