| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema URGENTA! am un card kingston micro SD de 1 GB in aparatul foto, si mi-am facut azi niste poze. pe cand am vrut sa le sterg mi-a zis "card locked' si nu stiu ce sa fac o sa ma omoare tata.:-s

3 răspunsuri:
| DennK a răspuns:

Doamne.pur și simplu e ceva din setări, nimic prea complicat.oh go on

| Zyzu a răspuns:

Daca ai, foloseste alt adaptor... eu asa am facut si a mers... succes

| croci12 a răspuns:

A,pai nu e nici o problema. daca e de 1GB il poti scoate si sa il ascunzi pana faci rost de bani sa iei altu si ii zici lu taicatu ca s-a stricat sau ca sa pierdut