| DSGline a întrebat:

Am o proplema cam grava nu stiu ce sa aleg intre Nokia, Iphone sau Sony Ericsson mie imi plac mai mut telefoanele SE.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Mangoo a răspuns:

Salut!

Despre Iphone zic ca nu merita. Iphone-ul este un telefon cu touchscreen de la firma Apple cu pret triplu.
Daca vrei, ai pute sa intri pe www.dualsim.com. E o firma din Bucuresti, care are telefoane, ceasuri cu telefoane, aparate foto, incarcatoare, casti, mai multe. Eu am un KT001, cumparat tot de la ei si sunt multumita de el. E chiar rezistent.

Sper sa iti placa ce vezi.Pa! :X

5 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Iphone

| äπđÿ a răspuns:

Nu asculta palavrageli Nokia firma originala de telefoane rezistente si la baterie si in timp nu se strica ca toate panaramele alege ceva sa nu fie touchwinking ca se duce dreak mai repede ca orice telefon oricum acu cum iti place happy bft

| OHmyGosh a răspuns:

Logik ca Iphone!

| niku93 a răspuns:

Ia-ti ce iti place.si eu am ales se si nu imi pare rau!

| impossible a răspuns:

Eu as alege un Sony Ericsson (chiar am unul). acum depinde de modelul pe care il vrei