| TheCuriousMonkey a întrebat:

Bună, am o rugăminte pentru oricine mă poate ajuta, incerc de mult timp să intru in grupul de pe Facebook " Junimea ", cel original, și nu reușesc. Aș aprecia dacă unul dintre voi ar putea să mă invite. [ Darius - 17 ani ]

3 răspunsuri:
| Darr1u5 a răspuns:

Salut. Eu am un coleg care face parte din acest grup, si tocmai acum l-am intrebat despre ce e vorba. Uite raspunsul lui:

"e un grup de umor, gen 9gag de Romania, unde majoritatea posteaza poze amuzante

facute de ei ( nu se permit copiate de pe net, gen traduse)

iar cele mai "faine"

sunt puse pe paginile Mihai Eminescu si I.L.Caragiale

e format din aproximativ 40.000 de membri si momentan is 60.000 de poze puse"

| DenisaMuntean a răspuns:

Fac eu parte happy, facebook-ul si te inscriu. Sau mai bine da-mi cerere pe facebook. Denisa Karolina Muntean, astept :3

| TheCuriousMonkey explică (pentru DenisaMuntean):

Din ce oraş eşti? Să te găsesc mai uşor?