| rlk1234 a întrebat:

Buna,am o tableta Allview AllDro Speed cu android 4.0.Sti de unde pot lua jocuri, filme si carti? Am incercat sa le descarc din calculator dar nu merg pe tableta.Ce pot face? Multumesc

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Download-eazati Android Market(sau mai nou, Google Play), si iti faci cont si ai acces la toate aplicatiile.Succes!

| rlk1234 explică (pentru daassh):

Mi.am facut cont pe Google play, si am gasit jocuri dar nu stiu cum sa descarc filme si carti electronice.Ai idee cum sa fac?

1 răspuns: