| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1212 a întrebat:

Buna
am o tema la romana usoara si totusi grea,anume sa fac un desen in care sa expim imaginarul poetic din poezia,, cu o usoara nostalgie"de Nichita Stanescu...nu am nici o inspiratie
imi puteti da niste idei pls urgent

2 răspunsuri:
| LupulDeFoc a răspuns:

Din cate stiu eu si foarte multa lume de pe TPU aici nu se fac teme.Tu trebuie sa stii cum se face tema sau sa incerci

| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1212 explică (pentru LupulDeFoc):

Nu aveam nevoie sa mi se faca tema..ci doar nish idei ptk nu aveam inspiratie... oricum am luat 9 si in ultima fraza ai dreptate ptk trebuie sa fiu originalahappy