| AnneMarye001 a întrebat:

am o urgenta cine ma ajuta primeste funda, rugamintea mea este sa imi dati si mie un link de unde pot descarca Microsoft office 2007 gratis nu proffesional.Va rog mult ajutati-ma e o urgenta

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu vei gasi nicaieri gratis, legal. Ilegal nu este voie pe acest site. Deci: iti indic acest soft care este compatibil cu MOffice: http://www.openoffice.org/download/index.html

| AnneMarye001 explică (pentru Salontanul):

Eu am pus intrebarea ca am invatat de curand la scoala cum sa folosesc Microsoft office 2007 sau pe 2003, eu am openoffice dar nu este la fel cu ceeace am invat eu