| Bixelle a întrebat:

am o verisoara care are 12 ani si inaltzimea 1.70... credeti ca este inalta pentru varsta ei... anumite pers zic ca e ceva normal dar eu cred ca este prea inalta... voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Stai linistitawinkingNu o sa mai creasca mult big grin Si eu la 12 ani aveam 1, 60 happyNu cred ca e nimeic gravwinking

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu la 12 ani avea 1, 68. Acum am 1, 73, sunt o femeie inalta si mandra de asta.

| monyk a răspuns:

Buna, ea se inalta mai devreme, dar nu pentru mult timp, deoarece nu va mai creste apoi, va ramane asa...totusi cam vreo 5-10 cm s-ar putea sa mai urce, dar nu e garantat...la 12 ani...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E inalta dar nu e nici o problema.

| SweetCandy a răspuns:

E inalta... da nu e nimic rau in asta...doar nu crezi in vb aia "inalt ca bradul si prost precum gardul"rolling on the floorrolling on the floor

| Pepper9 a răspuns:

Buna! Si eu am 12 ani, iar inaltimea mea este 1.71 sau 1.72.Mie mi se pare ca e inalta pentru varsta ei, dar nu este nimic rau in asta, dimpotriva, este un avantaj! Decat sa fie scunda si sa poarte tocuri care sa-i afecteze coloana, mai bine inalta si nu-i mai trebuie tocuri.Macar nu mai da atatia bani pe pantofi cu tocwinking

| Gabry a răspuns:

Am tot 12 ani, si am 1, 65.Vara mea are 11 ani si 1, 70!
Cred ca e cam inalta!

| Jonsdottir a răspuns:

Am eu o prietena laughing are 10 ani si 1.65 laughing
stai linistita, nu e prea inalta

| d33a a răspuns:

Nu este prea inalta

| alle529 a răspuns:

Da si eu cred ca e normal, cel mai important lucru ii ca ea sa se simta bine in corpul ei, daca ei ii place nu conteaza pararea altora.

| lara7 a răspuns:

Da... ce legatura ai tu cu ea? las'o in pace... Si...nu, nu este Prea inalta...este doar inalta... si eu am 12 ani jumate (btw) si in jur d 1.70...cam asa... oriqm asta nu este un defect, ba din contra... s-a dezvoltat devreme si repede dar acum o sa faca o pauza si va ramane asa un timp... apoi depinde de corpul ei... v-a mai creste big grin

| SLeVeN a răspuns:

De obicei baietii prefera fetele mai inaltewinking... si eu am fost foarte inalt de mic de nu ma credea nimeni cand le ziceam cati ani am... eu am o verisoara care tot la fel era foarte inalta pe la 12 -13 ani si acum are cam aceeasi inaltime ca atunci.

| alexa_4912 a răspuns:

E putin mai inalta, dar n-are nimic! Nu se moare din asta, stai linistita! Si eu sunt inaltabig grin!

| claudiu1818 a răspuns:

Pana la 18 ani ajunge la 2.10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este girafa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da, este cam inalta. da' nu-i nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tu ma minti nu?

| sdjofwemofmoremgioihg a răspuns:

Numai buna