| SpectralSong a întrebat:

Am parul lung,castaniu,si foarte bogat si natural,aproape de buric,putin mai sus,cu breton intr-o parte,si as vrea sa imi tai din varfuri pana la sani,cum ar veni, aproape o palma.Cum o sa arate daca mi l-as fila putin? sa nu-mi fie chiar asa de gros. Fundita:*

5 răspunsuri:
| DedeeAndreea a răspuns:

Buna,SpectralSong.In primul rand, lasa-ma sa te complimentez, ai un par foarte frumos. Daca iti tai din varfuri pana la sani, eu cred ca parul tau va arata foarte bine.In plus,este bine sa il tunzi,pentru ca parul nu va mai fi tocit,si in plus,se regenereaza. Daca ti-l filezi, tot ce iti pot spune este ca va arata foarte bine, ingrijit, frumos si regenerat, si nu va fi foarte gros.Deci,ideea ta de a ti-l tunde si de a-l fila este perfecta.Bafta.Sper ca raspunsul meu te-a ajutat.

| SpectralSong explică (pentru DedeeAndreea):

Ar arata bine? pana acum ma tundeam din varfuri scurt pana aproape de umeri, si sincer..as vrea sa incerc filat, nu vreau sa mi-l faca prea scurt, ca imi place sa am lung. daca ma intelegi.happy

| DedeeAndreea a răspuns (pentru SpectralSong):

Sigur ca te inteleg! happy Si eu sunt la fel ca tine cand vine vorba de par! Imi place sa am parul lung si frumos.Iar eu cred ca este mai bine sa te tunzi pana la sani decat sa te tunzi pana la umeri, mai ales daca vrei o schimbare.Bafta!

| anem0na a răspuns:

La un par bogat...da l-ai putea fila dar acele fileuri sa nu fie foarte scurte! Nu ti-l scurta cu o palma daca te filezi! Eventual te filezi si atat! Crede-ma pe cuvant ca va arata mult mai bine. Fetele cu parul lung arata intotdeauna mai bine si le contureaza frumusetea, nu face ceva ce ai sa regreti mai tarziu, sau nu te vei intelege cu noul tau look!

| elenaY33 a răspuns:

Pai eu il am in forma de "V„, si imi place foarte mult daca si tu vrei laughing poti face usor te lasi cu capul in jos si iti tai varfurile in forma de "v„