| florynnaa a întrebat:

am parul un fel de saten, nu stiu ce fel de saten e, ca am cautat pe net dar nici unul nu se asemana cu el.in fine.am parul APROXIMATIV asa.http://www.onvogue.ro/files/models/2/l_1580.jpg.dar nu e chiar asa;)). si as vrea sa-mi fac niste suvite. ce culoare s-ar potrivi? sau daca nu... m-as tunde intr-un fel mai ciudat.cum sa ma tund? in scari, sau intr-o parte mai lung si intr-o parte mai scurt? sau mai dati-mi idei cu tunsoarea.mentionez ca nu am parul lung. putin, ft putin mai lung de umeri.si dati-mi rasp si pentru culoarea la suvite.

4 răspunsuri:
| gynutza_5762 a răspuns:

Suvite roze :X

| gynutza_5762 a răspuns:

Daca ai parul saten deschis ar merge suvite roze
daca il ai saten inchi suvite rosii

sorry dar la mine nu merge siteu ala

| cristina_3322 a răspuns:

Nu merge site-ul pentru ca e si "dar" acolo http://www.onvogue.ro/files/models/2/l_1580.jpg asta e site-ul. Pai si eu il am cam tot asa, si mi sau sugerat culori apropiate de rosu, insa mie mi-ar placea sa ii fac suvite mai deschise decat parul meu. putin mai deschise.

| Bubu a răspuns:

Blonde mai bine.