| gabb a întrebat:

Am primit recent un telefon nou. Nokia x2-00 sunt in reteaua orange si as vrea sa`mi bag internet pe tel imi puteti spune cum? Asa incat sa nu`mi consume din credit. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AkexD a răspuns:

Asta este imposibil.Ca orice alte servicii oferite de reteaua respectiva, si internetul este contra cost.
Poti afla mai multe vorbind cu unii dintre operatorii care se ocupa de relatiile cu clientii.big grin

1 răspuns:
| gabb explică:

Stiam ca e la Orange ceva cu netul gratis 7 zilehappy de aia v.am intrebat