| dance_6319 a întrebat:

Am primit un catalog bonprix cu revista de la Metro. Faza e ca eu stau in Pitesti si nu inteleg, acest magazin bonprix s-a deschis acum este in metro, pe langa metro, in alta parte, unde? Chiar vreau sa cumpar ceva de acolo si nu vreau sa comand de pe net. FUNDA!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au site cu numele lor. intra acolo si vezi.se comanda ca la quelle, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am comandat mai multe produse cu o luna jumate in urma, in ideea de a le oferi cadouri de Craciun!
Am intrebat in mod repetat in ultimele 2-3 saptamani de ce intarzie livrarea atat si au raspuns ca de vina ar fi germanii care inca nu au procesat comanda; ultima data am scris asa:
BUNA!
> VA ROG SA MA ANUNTATI DACA ARE ROST SA MAI ASTEPT LIVRAREA COMENZII FACUTE IN URMA CU 5 SAPTAMANI! SAU SA MA ORIENTEZ SPRE ALTE CADOURI DE SARBATORI (ORICUM, DEJA MOS NICOLAE ESTE PIERDUT...)
> MI-ATI RASPUNS DEJA O DATA CA ACEASTA COMANDA A FOST PROCESATA PE 9. 11. 10 SI LIVRAREA DUREAZA MAX. 20 ZILE LUCRATOARE, CARE AU CAM TRECUT DE CEVA TIMP...
> MULTUMESC
si au binevoit sa-mi raspunda:
Buna ziua, Ne cerem scuze pentru situatia creata.
Intr-adevar, comanda dumneavoastra a plecat din Germania pe data de 8. 11. 2010. Termenul general de livrare este de 10-15 zile de la aceasta data. Din pacate, coletul dumneavoastra nu a fost insa inregistrat in depozitul firmei de curierat Pegasus.
Va recomandam, daca mai doriti aceste produse, sa reveniti cu un e-mail pentru a reintroduce comanda.
Va multumim pentru intelegere si va dorim o zi placuta,

M-ar prinde Pastele cu comanda neprimita
Am auzit ca sunt si de proasta calitate, ma bucur ca n-au mai ajuns...

| andine_2567 a răspuns:

In Romania din cate stiu exista doar varianta on -line.Mai multe informatii despre firma gasesti pe site-ul lor> www.bonprix.ro. Produsele par a fi de calitate si la preturi rezonabile. Ieri am lansat o comanda, astept sa o primesc saptamana viitoare. Sper sa nu ma dezamageasca.