| anonim_4396 a întrebat:

Am primit un email in care mi se spune ca am fost fericitul castigator a 820.000 de USD si ca am fost aleasa castigatoare pe baza emailul`ui care a fost asociat cu un anumit numar/tichet! Email`ul este scris in engleza. Mi se spune in email sa completez ca un fel de formular, unde sa scriu numele complet, varsta, telefonul, tara de origine, etc.
Oare ce sa fac? Sa completez formularul si sa il trimit? Sau e doar un email fals?
:-s

Răspuns Câştigător
| HaruhiFujioka a răspuns:

E fals. Ei spun asa doar ca sa te minta si mai ales NU LE DA ADRESA! Ca poate venii cineva si te omoara.Deci logic e FALS!

2 răspunsuri:
| Heii a răspuns:

Logic ca e fals... Tu chiar crezi?
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iti mai pui intrebari, inseamna ca esti proasta rau.
Eu zic sa le trimiti urgent 10 000USD pentru a putea sa-ti faca actele.