| rebeca a întrebat:

Am primit un mesaj de la Vodafone care suna asa "Accesul la serviciile Vodafone a fost restrictionat. Pentru detalii contactati departamentul Relatii Clienti?" Pana aici totate bune, insa la departamentul Relatii Clienti ajungi daca apelezi *222 lucru care mie imi e restrictionat. La orice fel de numar inclusiv la acesta. Am mai gasit pe site un numar 0372022222 si m-am gandit sa sun de pe celalalt telefon al meu (Orange). Are cineva habar de tarif? Ca nu vreau sa ma trezesc cu un cost de toata frumusetea.
Va multumesc.

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Cel mai bine te duci cu telefonul la sediul central Vodafone din orasul tau.

| Predator30 a răspuns:

Buna,vezi ca din cate stiu eu se platesc astea, doar din romtelecom sunt gratuite asa ceva...mai intereseaza-te inainte sa suni.O zi placuta!

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Probabil ca 1/n-ai platit factura la timpsau 2/ telefonul e de furat si e blocat3/ de oriunde ai suna, tot trebuie sa platesti, daca vrei sa mai folosesti telefonul asta.