| maria_9426 a întrebat:

Am probleme cu acneea si vreau sa merg la dermatolog. Ce trebuie sa fac? Adica ma pune sa ma dezbrac sau ceva? Spuneti-mi la ce sa ma astept.
Mersii:*.

Răspuns Câştigător
| KarmaPolice a răspuns:

Nu te va pune sa te dezbraci. Te va intreba daca ai si pe spate sau brate nu numai pe fata. In cazul in care ai si-ti va zice sa i le arati ii poti spune ca nu vrei sa te dezbraci ( dermatologul trebuie sa vada pentru ca sunt mai multe tipuri de acnee, daca este severa, de lunga durata etc.). Atunci cand te vei duce incearca sa-i dai tu cat mai multe detalii, nu lasa dermatologul sa te intrebe, iar daca ai intrebari nu ezita sa i le pui pentru ca este spre binele tau